Úvod

Prevádzkový elektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelné kontroly elektrických zariadení

• Opravy a kontroly prenosného elektrického náradia

• Opravy a údržba elektrickej inštalácie

• Opravy a údržba elektrických pohonov

• Údržba podružných elektrických rozvodní a trafostaníc

• Operatívne odstraňovanie porúch elektrických zariadení

• Evidencia vykonaných prác počas pracovnej doby v montážnom denníku

• Diagnostikovanie porúch

• Údržba a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a ďalších komponentov automatizač. a regulačnej techniky a systémov

•Zostavovanie, montáž, zapájanie zariadení

• Účasť na prácach pri koordinácií vo výrobnom procese

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilná a perspektívna práca

- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

- sociálne výhody

- doplnkové dôchodkové sporenie

- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

- stravovanie 0,70€ /obed

- náborový príspevok pri obsadení danej pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

- Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Vzdelanie v odbore elektrotechnické

- Prax v odbore min. 2 roky

- §21, § 22 podľa vyhl. 508/2009

- manuálna zručnosť

- dôslednosť, precíznosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

- základná (brutto) mzda: od 525,00€ do 700,00 €; prémie do výšky 200,00€; príplatky vo výške od 70,00€ do 250,00€; náborový bonus pri obsadení danej pracovnej pozície od 500,00€

V prípade, ak Vás naša ponuka práce zaujala a spĺňate kritéria, vyplňte a odošlite Žiadosť o prijatie do zamestnania alebo nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne nás kontaktujte na čísle 057/441 3104.

 Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

2041 Krát

Kontaktujte nás